RSS
wtorek, 31 sierpnia 2010
Koniec wakacji

Dziś ostatni dzień wakacji. Ja w tym roku jeszcze nigdzie nie wyjechałam. Wrzesień zapowiada się równie pracowicie, co letnie miesiące. Czeka Nas wystawa, ale nie tylko...więcej już wkrótce.

Chciałabym Wam polecić concept store AddressBook który mieści się na Mokotowskiej 72 w 5* 10* 15. Mozecie tam znaleźć rzeczy od polskimi projektantów, ale nie tylko. Dziewczyny  organizują wydarzenia związane z modą. Niedawno odbyło się jedno z nich o nazwie SkatcheBook vol.1, czyli spotkanie z 3 projektantami i odkrywanie ich inspiracji do tworzenia kolekcji. Warto zajrzeć na ich blog i śledzic na FB.

21:08, doityourself
Link Dodaj komentarz »
sobota, 31 lipca 2010
Wkrótce...

zawitam z nowymi postami, tzn. pewnie pod koniec sierpnia lub na poczatku września. Przepraszam za tą czasową obsuwe. Nie jestem w stanie ogarnąc wszystkiego. Mam dużo pracy z moim projektem nie związanym z moda. Jeśli chcece wiedzieć więcej zapraszam na http://mpoboczne.blogspot.com . Pozdrawiam

21:06, doityourself
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 czerwca 2010
Czasowstrzymywaczka

Pojawiam się i znikam. Doba jest zbyt krótka. Projekt pochłania mnie tak,ze nie mam czasu się ogarnać i przysiaść spokojnie nad blogiem. Za to czesto przegladam na czytniku swoje ulubione blogi. Wybaczcie ! Poprawię się, obiecuje. Pozdrawiam wszystkich.

Lato już w pełni,a ja nie zaliczyłam Warsaw Street Fashion, ale za to wczoraj byłam na spotkaniu z Face Hunterem czyli Yvanem Rodicem w Warszawie Powiślu. Kto był ten wie jak było :) a tak na serio to szaleje na punkcie tego fotografa, a szczególnie jego osobistego bloga. Polecam!

22:21, doityourself
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 31 maja 2010
C.d.n.

Niebawem opublikuję notke o pokazie F&F AW 2010/11, o fajnych miejscach na zakupy w Warszawie i... cierpliwości :)

23:40, doityourself
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 kwietnia 2010
PRZERWA TECHNICZNA

Jak na razie do odwołania. Wszystkim czytelnikom życzę miłego weekendu majowego. Pozdrawiam :)

22:33, doityourself
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 55