RSS
czwartek, 27 grudnia 2007
M.I.A

M.I.A dla Marc by Marc Jacobs S/S 2008. Photo by Juergen Teller. Jeśli ktos nie wie kim jest ta pani, zapraszam na jej stronę .

 
12:11, doityourself
Link Komentarze (1) »
środa, 12 grudnia 2007
Ikona stylu
 

Karl Lagerfeld oznajmił, że jego nową muzą jest Amy Winehouse. Mówił:

Is a beautiful, gifted artist. And I very much like her hairdo. I took it as an inspiration. Because, in fact, it was also Brigitte Bardot’s hairdo in the late Fifties and Sixties. And now Amy has made it her own style.

So, when I saw her, I knew it was the right moment. Amy . . . she is the new Brigitte.
22:13, doityourself
Link Komentarze (3) »
Siostry Trollsen
 
PETA, organizacja działająca na rzecz obrony praw zwierząt i etycznym ich traktowaniu wytoczyła otwartą wojnę bliźniaczkom Mary-Kate i Ashley Olsen. Działaczom organizacji nie podoba się to, że siostry używają naturalnych futer w swoich kolekcjach ubrań oraz to, że same również często się w nich pokazują.

Specjalnie na potrzeby kampanii "Trollsen Twins" powstała strona internetowa , na której możecie między innymi ubrać siostry w ociekające krwią martwe zwierzęta, czy obejrzeć filmy. W rysunkowej masakrze występują Hairy-Kate i Trashley, pryszczate bliźniaczki, przerobione przez twórców strony m.in. Full House of Horrors.

Chudym bliźniaczkom zafundujemy dziś coś co sprawi, że będą uciekały szybciej niż wtedy, gdy widzą kalorię - zapowiedział przedstawiciel PETA. - Nikt nie wątpi, że dziewczynom przydałoby się trochę mięsa na kościach, ale naprawdę ostatnią rzeczą, której potrzebują jest sierść na plecach - dodał.

Zobaczcie sami:

10:55, doityourself
Link Komentarze (1) »
niedziela, 02 grudnia 2007
Fanka

Kiedyś zastanawiałam się jak bardzo fani upodabniają się do swoich idolów strojem, fryzurą, ideologią itp. Tu znalazłam odpowiedz:

 

 

20:52, doityourself
Link Komentarze (3) »