RSS
wtorek, 28 kwietnia 2009
Stars Without Makeup
 
 
 
 

  Kwietniowy numer francuskiego ELLE stawia na naturalność, bez Photoshop'u. W numerze europejskie piękności : Sophie Marceau, Ines de la Fressange, Eva Herzigova, Charlotte Rampling i Monica Bellucci. Gwiazdy bez specjalnej stylizacji, makijażu, fryzury - prosto z łóżka. Jedynie Monica Bellucci w kaszmirowym sweterku Christiana Diora. Wybaczamy :) Zdjęcia Petera Lindbergha ukazują ich naturalne piękno. Tak trzymać !!!

 

12:21, doityourself
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 kwietnia 2009
Coco avant Chanel
 
 
  Dziś do kin na świecie trafia film Coco Chanel w reżyserii: Anne Fontaine. Główną rolę powierzono  Audrey Tautu, znanej z filmu Amelia.W Polsce będzie można go zobaczyć 22 czerwca tego roku.
 
  O filmie można przeczytać:
 
 Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości. Poznacie wielką Ikonę Mody - Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława.
 Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld- mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel. [opis dystrybutora]
09:22, doityourself
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 05 kwietnia 2009
Wielki powrót

 


 Prawie miesiąc temu czytałam w Gazecie Wyborczej tekst i wywiad Grzegorza Miecznikowskiego Ja się boję domów mody z 6 marca o powrocie do projektowania Joanny Klimas.

Oto mała dawka:

 Joanna Klimas będzie projektować suknie ślubne?

 -Suknie ślubne to pewien chleb. Pracy wkładam tyle samo, co w prosty żakiet. Projektowanie to nie tylko sztuka, ale także biznes.

 

Ps. ja też wracam :)

11:44, doityourself
Link Komentarze (1) »