RSS
poniedziałek, 09 lutego 2009
Idzie luty...

 

Ahoj!!! Idą zmiany...co tam, marzenia. Trzeba działać. Wir pracy mnie tak pochłonął, że nie mam czasu na nic. Nawet na osobiste życie...niestety.

Przepraszam zaniedbanych czytelników. Nie zapomniałam o blogu, wręcz przeciwnie, stęskniłam się. Czasem coś dorzuce i napisze nowego. Czekajcie, ciąg dalszy nastąpi :)

15:10, doityourself
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 lipca 2008
...

 

Szczerze pokłaniam się zawiedzionym czytelnikom. Naobiecywałam, że niedługo będzie powrót, a tu cisza. Przykro mi. Dziś nic nie obiecuje, ale mogę powiedzieć / napisać, że w niedalekiej przyszłości jeszcze mnie poczytacie. Teraz jestem zawalona pracą. Nie mam dostępu do internetu. A co najważniejsze jestem szczęśliwa, że wszystko dobrze się układa, zdrowie dopisuje. Pozdrawiam wszystkich.

Ps. Muszę się przyznać, że się trochę opuściłam w sprawie nowinek modowych, ale staram się cały czas śledzić co się dzieje w "wielkim świecie".

14:42, doityourself
Link Komentarze (1) »
sobota, 12 kwietnia 2008
Ahoj !!!

Pozdrawiam wszystkich moich czytelników. Niedługo wrócę...obiecuje :)

 

16:10, doityourself
Link Komentarze (3) »
sobota, 05 stycznia 2008
Przerwa techniczna

Jeśli zaglądacie czasem do blogu lazymonday , to wiecie, że dziewczyna zaczyna nowe życie. U mnie też szykują się zmiany. Przeprowadzam się i jak lazymonday myślę, że "w końcu nadszedł ten dzień. Po długich debatach, wahaniu się, łzach, wątpliwościach, nieprzespanych nocach, podjęłam decyzję, która totalnie odmienia moje życie". Przeprowadzam się do osoby "z którą połączył mnie szereg przypadków, i która mimo całej masy przeszkód na naszej drodze, zajęła ważne miejsce w moim życiu." I w dodatku jest Słowakiem :) Też wypełnia mnie szczęście. I musze zakomunikować, że przynajmniej na początku nie będe miała jak prowadzić bloga, z przyczyn czysto technicznych tj. braku komputera i internetu. Dlatego też pozdrawiam wszystkich, którzy go odwiedzali i... zaglądajcie tu czasem, bo na pewno wróce z garścią ciekawych rzeczy. Papa!

17:16, doityourself
Link Komentarze (5) »
Świąteczny recykling

Jak to się mówi "Święta, święta i po świętach", ale karnawał trwa. Sesja z "Wysokich Obcasów", zdjęcia Michal Mutor / AG

 
 
 
 
 

16:54, doityourself
Link Komentarze (1) »